مشاوره حقوقی  آنلاین

هریک از ما سعی داریم به محض مواجه شدن با هرگونه مشکلی از قبیل پزشکی، خانوادگی و…‌ برای حل و فصل آن با فرد آگاه و متخصص در آن زمینه مشورت کنیم. مشکلات حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. چنانچه هریک از ما با هرگونه مشکل حقوقی مواجه شویم، بهتر است از یک فرد متخصص در این زمینه از جمله وکیل خبره و متبحر دادگستری یا یک مشاور متخصص حقوقی کمک و راهنمایی بخواهیم تا بهترین نتیجه را در سریعترین زمان ممکن دریافت نماییم. خوشبختانه این روزها فرهنگ استفاده از وکیل یا مشاور حقوقی نسبت به گذشته بسیار جاافتاده‌تر شده و مردم عزیزمان برای حل مشکلات قضایی خود، به جای مشورت و همفکری با افراد ناآگاه و فاقد تخصص حقوقی، معمولا خواهان مشورت با یک فرد آگاه و مطلع در این زمینه می‌باشند.

گروه وکلای دادگستران نگین عدالت، متشکل از باسابقه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین وکلای پایه یک دادگستری، مشاورین متبحر و متخصص و کارشناسان ارشد در رشته حقوق و زیرشاخه های آن می‌باشد که همگی فارغ‌التحصیل از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های کشور بوده و پس از سال‌ها تجربه درخشان در زمینه حل ‌و فصل اختلافات و مشکلات قضایی در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

گروه وکلای دادگستران نگین عدالت در تمامی زمینه‌های قضایی یاری رسان شما عزیزان خواهد بود که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از؛

دعاوی حقوقی که شامل فسخ قرارداد، خلع ید، مطالبه و افزایش اجاره‌بها، تنظیم اسناد رسمی، دعاوی تقسیط، مطالبه دیون، اثبات مالکیت، قلع و قمع، مطالبه ثمن، الزام به تنظیم سند، اعلام ورشکستگی، دعاوی تصرف، وقف، سرقفلی، دعاوی چک و سفته، استرداد اموال، حق شفعه، خلع ید، انحصار وراثت، اعسار و… می‌باشد.

دعاوی کیفری که برخی از مهم‌ترین آن عبارتند از؛ کلاهبرداری، جعل، تخریب، انتقال مال غیر، رابطه نامشروع، قتل، سرقت، آدم ربایی، توهین، افترا، اخلال در نظم، تصرف مال نامشروع، خیانت در امانت و….

دعاوی خانوادگی که شامل انواع دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، عدم ثبت نکاح، جهیزیه، تمکین و نشوز، حضانت، تغییر جنسیت، اهدای جنین، رشد، فسخ نکاح، ازدواج مجدد، ولایت و… می‌باشد.

دعاوی ملکی که برخی از مهم‌ترین آن عبارتند از؛ الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعاوی تخلیه اماکن تجاری، الزام به فک رهن، ابطال اجرائیه ثبتی، دعوای افراز ملک، توقیف عملیات اجرایی و….

یکی از مزایا و امتیازات مثبت گروه وکلای دادگستران نگین عدالت که در طی تمامی این سال‌ها، سبب جلب رضایت و اعتماد مردم عزیز و شریف میهنمان شده ‌است، ارائه انواع خدمات و مشاوره‌های حقوقی بصورت حضوری، تلفنی یا آنلاین می‌باشد. بدین ترتیب، همه شما خوبان می‌توانید به راحتی و در هرکجا که هستید بصورت آنلاین مشکلات حقوقی خود را با ما در میان بگذارید و از علم، اطلاعات و تجارب مشاوران و کارشناسان ما که نتیجه سال‌های سال تحصیل و کسب تجربه و مهارت موفق آن‌ها می‌باشد، بهره‌مند شوید.

باعث سرافرازی وافتخار ماست که در طی تمامی این سال‌ها توانسته‌ایم، رضایت و اعتماد شما خوبان را به خود جلب کنیم.

از طریق فرم زیر با ما به صورت آنلاین در ارتباط باشید.